Bądź rodzicem w mocy Ducha Sally Hohnberger

ISBN: 9788387895266

Published: 2006

Paperback

167 pages


Description

Bądź rodzicem w mocy Ducha  by  Sally Hohnberger

Bądź rodzicem w mocy Ducha by Sally Hohnberger
2006 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 167 pages | ISBN: 9788387895266 | 7.25 Mb

„Panie, znowu zawiodłam. Zupełnie nie radzę sobie z wychowywaniem moich dzieci, chociaż naprawdę chcę robić to, co słuszne. Może ktoś inny wychowałby je lepiej. Jestem taka przygnębiona. Chyba się poddam...”Czy znasz takie sytuacje z własnegoMore„Panie, znowu zawiodłam. Zupełnie nie radzę sobie z wychowywaniem moich dzieci, chociaż naprawdę chcę robić to, co słuszne. Może ktoś inny wychowałby je lepiej.

Jestem taka przygnębiona. Chyba się poddam...”Czy znasz takie sytuacje z własnego doświadczenia? Z pewnością. Sally Hohnberger również. Jako młoda mama – chrześcijanka, mając w pamięci takie fragmenty Pisma Świętego jak Efez. 6, 1: „Dzieci, bądźcie posłuszne rodzicom swoim [...]”, pełna była wzniosłych ideałów i szczytnych celów. Chciała wychować posłuszne i dobre dzieci, ale zamiast kształtować swoich synów na podobieństwo Chrystusa, narastającą szorstkością i gniewem prowadziła ich do buntu. Gdy chciała się już poddać, Bóg pokazał jej, jak wiele wspaniałych rzeczy jest jeszcze przed nią.Bądź rodzicem w mocy Ducha nie jest typową książką na temat wychowywania dzieci.

Nie znajdziesz tutaj najnowszych naukowych technik wychowawczych ani taniej, poradnikowej psychologii. To co, odkryjesz, to całkowicie nowy i zaskakujący sposób rodzicielstwa – rodzicielstwo w Duchu Świętym.Autorka, pisząc tę książkę, przelała na papier swoje doświadczenia i techniki wychowawcze, jakich nauczyła się na kolanach. W rezultacie odkryła świeże, praktyczne i duchowe podejście do wychowania, a zarazem największy sekret zdobywania serc dzieci, jakim jest osobista, żywa relacja z Jezusem.Jeżeli nie masz już siły starać się sprostać nierealistycznym oczekiwaniom własnym i innych i jeżeli chcesz wypełnić Boży plan, ta książka pokaże ci, jak być takim rodzicem, jakim zaplanował się Bóg.Sally Hohnberger jest matką dwóch dorosłych już, oddanych Bogu synów.

W ramach działalności Fundacji Empowered Living Ministries (www.EmpoweredLivingMinistries.org) Sally i jej mąż Jim prowadzą seminaria na temat życia rodzinnego i prawdziwego chrześcijaństwa na terenie Stanów Zjednoczonych oraz w wielu innych krajach świata.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Bądź rodzicem w mocy Ducha":


coleccionandoprincipios.com

©2008-2015 | DMCA | Contact us